Ультразвукова ванна 600 мл Ultrasonic cleaner Skymen JP-810 мийка стерилізатор очисник

Ультразвукова ванна Skymen JP-810 — це професійна УЗ-мийка з розміром резервуара 150x88x50 мм. Потужність ультразвукового випромінювача становить 35 Вт.
Використовується промислова ультразвукова ванна
- у медицині, стоматології і косметології: для очищення (зокрема передстерилізаційного) посуду, інструментів і т. до.
- у ремонтних майстернях і промисловості: для очищення деталей машин і механізмів.
- у ювелірних і реставраційних майстернях: для очищення дрібних предметів складної форми, монет.
До особливостей цієї моделі належить
- Надійна конструкція з ізольованою платою. Завдяки ізоляції, чутливі елементи плати залишаються у безпеці навіть після тривалої роботи на високих частотах.
- Потужний перетворювач великого діаметра. У цьому разі розмір має значення: розмір перетворювача істотно впливає на якість очищення предметів у ванній.
- Цифровий таймер зі зворотним відліком часу та сенсорним встановленням часу очищення дає змогу контролювати час очищення або дезінфекції аж до секунди.
- Підставка ультразвукової ванни здатна поглинати вібрації. Завдяки цій функції робота апарата є практично непомітною.
Технічні характеристики ультразвукової ванної роблять її придатною як для професійного, так і для домашнього застосування. Максимальна ультразвукова частота становить 46 000 Hz. Резервуар виготовлений із неіржавкої сталі SUS304. Саме цей матеріал знайшов широке застосування в медицині та харчовій промисловості. Об'єм резервуара становить 600 мл. Одночасно можна очищати предмети загальною масою до одного кілограма. Встановити таймер ви можете на час від 1-30 хвилин за допомогою кнопок на панелі.
- Ультразвукова частота 46 кГц
- Матеріал резервуара: Нержавіюча сталь SUS304
- Об'єм резервуара, мл: 600 мл.
- Таймер: 1-30 хвилин, механіки.
- Живлення 220 ~ 240 В змінного струму, 50 / 60 Гц
- Потужність ультразвукового перетворювача 35 Вт
- Розміри резервуара, мм: (Д x Ш x В) 150x88x50
- Розміри пакування: (Д x Ш x В) 500*462*445mm
- Вага без паковання, кг: 0,78
Гарантія 1 рік
Переваги купівлі ультразвукової ванни в інтернет-магазині triniti.co.ua
![]() |
Низька ціна Завдяки прямих гуртових постачаннях від виробника |
![]() |
Гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування. Всі сервісні послуги ми виконуємо у власному сервісному центрі, Ви завжди знаєте, до кого звертатися. |
![]() |
Якісний товар У разі претензій на якість діє повернення й обмін товару впродовж 14 днів. |
![]() |
Зручна оплата - оплата у разі отримання |
Купити якісну та доступну за ціною ультразвукову ванну ви можете на сайті нашого магазину!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skymen |
| Країна виробник | Китай |
| Вид стерилізації | Ультразвукова |
| Вид інструменту, що стерилізується | Перукарський, Медицинский, Косметологічний, Педикюрний, Манікюрний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Потужність | 18 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об`єм | 0.6 мл |
| Особливості | Таймер, Дисплей |
| Режими роботи | Дезінфекція, Стерилізація |
| Стан | Новий |
| Стерилизуемый матеріал | Поролон, Дерево, Метал, Мікрофібра, Скло, Пластмаса |
| Сфера застосування | Побутова |
| Тип | Стерилізатор |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.95 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для манікюрних інструментів |
| Робоча частота | 40 |
| Таймер | Так |
- Ціна: 2 000 ₴










