Промислова м'ясорубка Vektor AL-8C 80 кг/год для ресторанів, для підприємств харчування (куттер)

влевовправо
Промислова м'ясорубка Vektor AL-8C 80 кг/год для ресторанів, для підприємств харчування (куттер)
Технічні характеристики м'ясорубки:Vektor AL-80
Продуктивність : 80 кгс / год
Напруга 220 / 240В Частота: 50 / 60Hz
Потужність двигуна: 450 Вт
Матеріал мотора: мідь
Швидкість: 193 / 225 про / min
Матеріал корпусу : Алюміній + 304 н/з
Розмір : 390x210x335mm
Розмір упаковки: 510x290x430mm
Вага нетто: 16,5 кг
У комплект поставки входять:
Решітка-2шт (6мм, 8мм) лезо: 2шт; штовхач; Насадка ковбаси.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vektor |
| Вага | 16.5 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 335 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид обладнання | Промислова м'ясорубка для ресторанів, для підприємств харчування (куттер) |
| Продуктивність, кг/год | 80 кг/год |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Захист від перевантажень | Да |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Номінальна потужність | 450 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.3 кг/хв |
| Кількість решіток | 2 |
| Реверс | Да |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для шнура | Да |
| Прогумовані ніжки | Да |
| Штовхач | Да |
| Матеріал робочої камери | метал |
| Матеріал лотка | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 500 ₴




